Патенти, авторські свідоцтва

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7374

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва сиру кисломолочного із козиного молока (Патент на корисну модель № 156008)
    (2024) Савченко, Олександр Аркадійович; Грек, Віктор Ігорович; Пшенична, Тетяна Володимирівна; Тимчук, Алла Вікторівна
    Спосіб виробництва сиру кисломолочного із козиного молока включає пастеризацію нормалізованого за масовою часткою жиру молока із врахуванням у ньому вмісту білка, охолодження до температури заквашування, внесення бактеріальної закваски, хлористого кальцію і молокозсідального ферменту. У підготовлене до заквашування молоко, перед внесенням до нього бактеріальної закваски, вносять макову клітковину в кількості 3-5 %, яку попередньо піддають набуханню у невеликій кількості пастеризованого козиного молока, взятого у відношенні до цієї добавки як 3:1, з наступною тепловою обробкою за температури 95±2 °C із витримкою 3-5 хвилин та охолодженням до температури 30±2 °C.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб отримання сиру м’якого з козиного молока (Патент України на винахід № 126521)
    (2019) Кочубей-Литвиненко, Оксана Валер'янівна; Ющенко (Гончар), Наталія Михайлівна; Бандура (Кузьмик), Ульяна Геннадіївна; Корольчук, Ірина Миколаївна; Скрипник, Олексій Вікторович
    Винахід стосується способу отримання м'якого сиру, що включає використання як молочної основи молока козиного незбираного, яке піддають зсіданню під дією сичужного ферменту, а також додають до молока кальцій хлористий та закваску чистих культур молочнокислих мікроорганізмів, причому додатково в козине молоко додають прянощі, такі як куркума або імбир, або гуньба сінна.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва кисломолочних напоїв з козиного молока (Деклараційний патент на корисну модель № 46883)
    (2010) Шнайдер, Наталія Віталіївна; Гойко, Ірина Юріївна
    Спосіб виробництва кисломолочних напоїв з козиного молока включає очистку, пастеризацію, гомогенізацію та охолодження суміші, внесення наповнювачів, розлив, пакування, маркування та доохолодження готового продукту. Як наповнювач використовують домішки сухих прянощів (кріп та базилік), які вводять у вигляді суспензії, для виготовлення якої змішують прянощі (кріп, базилік), у попередньо пастеризовані сколотини з подальшим перемішуванням та витримкою. Виготовлений наповнювач вносять в згусток A method for making fermented milk drinks of goat milk includes treatment, pasteurization, homogenization and cooling a mixture, addition of fillers, pouring, packing, marking and additional cooling of the ready product. Additives of dry spices (dill and basil) are used as filler, those are added as a suspension into the buttermilk preliminary pasteurized with further mixing and holding. The filler made is added into a curd.