Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 286
  • Ескіз
    Документ
    Розроблення рецептур та виробництво маргаринів з використанням наповнювачів
    (2022) Дорогін, Іван Анатолійович; Бахмач, Володимир Олександрович
    В якості основної сировини використовується так звана жирова основа (рафінована соняшникова олія, пальмова олія і їх фракції), вміст якої може варіюватися, однак не може перевищувати 82%. Саме вона має найбільший вплив на якість кінцевого продукту і безпосередньо впливає на його властивості і характеристики: твердість, температуру плавлення і пластичність. Вся жирова сировина проходить ретельну рафінацію і дезодорацію і відразу ж подається в маргариновий цех по герметично закритій системі. Допоміжна сировина необхідна для утворення так званої водно-молочної основи маргарину. І саме від цієї основи багато в чому залежать смакові якості продукції. В якості допоміжної сировини до складу маргарину додають смакові, ароматичні речовини, барвники, емульгатори, консерванти. Для підвищення біологічної цінності додають вітаміни, а молоко і вершкове масло – для ніжного смаку. Всі інгредієнти проходять пастеризацію, вершкове масло розтоплюють, а емульгатори розчиняють в олії.
  • Ескіз
    Документ
    Розроблення системи управління безпечністю на основі принципів НАССР виробництва начинок фруктових для кондитерських виробів
    (2024) Радченко, Іван Олександрович; Силка, Ірина Миколаївна; Матиящук, Олена Володимирівна
    Дослідження проводилися згідно основних принципів НАССР для комплексного аналізу та контролю над ризиками у виробництві фруктових начинок. Застосовувалися методи аналізу небезпечних чинників, ідентифікації критичних точок та встановлення контрольних заходів.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив сучасних вимог на розвиток ресторанного бізнесу
    (2021) Матиящук, Олена Володимирівна; Михайленко, Владлена Миколаївна
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження показників якості чаю зеленого байхового
    (2023) Самойлік, Руслан Ігорович; Рубанка, Катерина Володимирівна
    В роботі представлені результати досліджень якості зеленого байхового чаю ТМ «Світ чаю», що відповідають нормам нормативної документації ISO 1572-80 Визначено, що кількість сухих речовин та екстрактивність в досліджених зразках в межах норми. Стандартне відхилення (M ± SD) не перевищує 0,3%. Найвищий показник вмісту екстрактивних речовин в зразку «Білочунь» та «Сигирія» і становить 42,8 % та 40,2 %, відповідно, тоді як найменший – в зразку «Матча Аораши».
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження проблем, які впливають на виявлення фальсифікованої харчової продукції
    (2023) Корнілова, Аліна Сергіївна; Рубанка, Катерина Володимирівна; Крижановський, Станіслав Йосипович
    В роботі представлені основні проблеми пов’язані з фальсифікацією прянощів, які можуть виникнути на етапі виробництва та/або постачання. Основними викликами є: – відсутність керівних принципів та законодавства в цьому питанні; – відсутність загально визначених термінів; – складність в отриманні еталонних моделей; – відсутність сертифікованого довідкового матеріалу; – відсутність валідованого хемометричного програмного забезпечення.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження методів контролю автентичності харчових продуктів
    (2023) Корнілова, Аліна Сергіївна; Рубанка, Катерина Володимирівна; Бут, Сергій Анатолійович
    В роботі представлені теоретичні дослідження поняття автентичності харчових продуктів відповідно до європейського законодавства. Перераховано та описано сучасні методи визначення автентичності рослинної сировини. Хроматографічні методи дають достатньо повну інформацію про вторинні метаболіти рослин але вимагають багато часу та ретельний процес підготовки зразка. Серед часто використовуваних: спектроскопія в ближньому інфрачервоному діапазоні та хемометричні методи. Їх поєднання дає можливість точно контролювати якість харчових продуктів та застосовувати на постійній основі.
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка якості органічних булочних виробів із використанням кокосового борошна
    (2024) Соїч, Дарина Юріївна; Фалендиш, Наталія Олексіївна; Бобель (Зінченко), Інна Миколаївна
    За результатами досліджень встановлено, що внесення 10 % кокосового борошна до маси борошна в тісті, забезпечує хороші органолептичні показники готових виробів, які не суттєво поступаються контрольному зразку. Застосування технологічних заходів буде сприяти покращенню якості виробів. Багатий хімічний склад кокосового борошна забезпечить підвищення споживчих властивостей органічних булочних виробів.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив вакуумного способу охолодження на якісні показники батону
    (2021) Козак, Олександр Сергійович; Назаренко, Іванна; Десик, Микола Григорович; Теличкун, Володимир Іванович
    Використання вакуумного охолодження хліба - вирішення проблем часу охолодження, зменшення енергоспоживання та виробничих площ, необхідних для охолодження готової продукції, дає можливість автоматизувати процес охолодження, а в деяких аспектах, і поліпшення якості готової продукції.
  • Ескіз
    Документ
    Вакуумний спосіб охолодження хліба та його вплив на якісні показники батону
    (2022) Козак, Олександр Сергійович; Назаренко, Іванна; Десик, Микола Григорович; Теличкун, Володимир Іванович
    Досліджено процес вакуумного охолодження хліба на прикладі батону із пшеничного борошна вищого ґатунку масою 0,5 кг. Дослідження процес вакуумного охолодження проводились за допомогою експериментальної установки для вакуумного охолодження хліба, вплив вакуумного охолодження визначалося методом перетрації.
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення технології виробництва кондитерського виробу «Макарон» за рахунок використання альбуміну
    (2023) Озеруга, Юлія Василівна; Махинько, Людмила Василівна
    Вивчено можливість заміни звичайного білка курячого яйця на альбумін у технології кондитерських виробів «макарон» Встановлено, що оптимальним співвідношенням альбумін:вода є 1:7.