Статті

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7372

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Співробітництво України з міжнародними фінансовими організаціями
    (2020) Денисенко, Микола Павлович; Поліщук, М. Р.; Білько, Марина Володимирівна
    У статті досліджено основні тенденції співробітництва України з міжнародними фінансово-кредитними організаціями (МФО), проаналізовано їх ефективність та досвід залучення іноземних кредитів для світової економічної практики. Обгрунтовано перспективи розвитку відносин України з МФО і стан сучасних взаємовідносин України з ними, а також шляхи інтеграції України в міжнародні економічні й політичні відносини, що нерозривно пов ’язані із забезпеченням структурного реформування національної економіки та створенням підґрунтя для її стійкого зростання. Здійснено аналіз основних нормативно-правових документів, на яких базуються взаємовідносини між Україною та Міжнародним валютним фондом (МВФ). Розглянуто основні етапи співробітництва України з МВФ й головні проблеми співпраці з метою вдосконалення його механізмів для підвищення ефективності використання ресурсів Фонду та реалізації структурних реформ в Україні. Запропоновано заходи, які слід здійснити уряду України з метою ефективного використання допомоги, що надається Світовим банком. Проаналізовано особливості стану вітчизняного сектору державних фінансів. Зазначено, що міжнародні валютно-кредитні та фінансові організації є важливою складовою сучасної інституційної структури світових валютно- фінансових відносин. Пріоритетні напрями та форми співробітництва України з МФО сформульовані у відповідних стратегіях допомоги Україні, які є своєрідними середньостроковими програмами, що визначають структуру, обсяг і принципи діяльності в Україні цих організацій. Стратегії підтримують програму розвитку, розроблену урядом України, яка пристосована до потреб та умов певної країни. Питання співпраці з МФО особливо актуалізується сьогодні з огляду на обмеженість фінансових ресурсів та поступове входження держави в стадію пікових виплат за зовнішнім боргом.
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційне забезпечення інноваційно-інвестиційної діяльності підприємства
    (2009) Денисенко, Микола Павлович; Голубєва, Тетяна Сергіївна; Колос, Ірина Василівна
    В статті досліджено сутність інформаційного забезпечення управління підприємством, його складові в умовах ринкової економіки та обґрунтовано інформаційну базу щодо інноваційно-інвестиційної діяльності підприємства. The information technologies of the operation of business in their evolutionary development are investigated in this article, and also the parameters of an estimation of the investment efficiency to information technologies of the enterprise are proved.
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційні технології ефективного управління підприємством
    (2007) Денисенко, Микола Павлович; Колос, Ірина Василівна; Голубєва, Тетяна Сергіївна
    В статті досліджено інформаційні технології управління підприємством в еволюційному їх розвитку та обґрунтовано показники оцінки ефективності інвестицій в інформаційні технології підприємства. The information technologies of the operation of business in their evolutionary development are investigated in this article, and also the parameters of an estimation of the investment efficiency to information technologies of the enterprise are proved.
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційне забезпечення ефективного управління підприємством
    (2006) Денисенко, Микола Павлович; Колос, Ірина Василівна
    Розкрито особливості поняття «інформаційне забезпечення» як основи ефективного управління підприємством. Досліджено розвиток інформаційних технологій, розкрито їх сутність, переваги та недоліки, а також можливості застосування в управлінні підприємством. Запропоновано систему показників для оцінки ефективності впровадження інформаційних технологій та технічних засобів. The features of the concept of "information security" as the basis for effective management. Studied the development of information technology, disclosure of their nature, advantages and disadvantages, as well as the possibility of application in enterprise management. It proposed a system of indicators to assess the effectiveness of the introduction of information technologies and means.