Статті

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7372

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Ескіз
    Документ
    Характеристика різних сортів вівса
    (2016) Кошова, Валентина Миколаївна; Мукоїд, Роман Миколайович; Гуріна, Олена Олександрівна; Усач, Андрій Вікторович
    У статті досліджено сучасні сорти вівса: голозерний «Скарб України» і плівчастий «Парламентський». Встановлено, що кращим з технологічної точки зору є перспективний сорт голозерного вівса. Встановлено, що за вмістом загальних амінокислот голозерний овес не переважає плівчастий. Порівняно з плівчастим, вільних амінокислот більше у голозерного вівса. Досліджено, що сорти плівчастого і голозерного вівса є водочутливими і придатними для виробництва солоду. Переробка голозерного вівса надає важливість отримання харчових продуктів підвищеної харчової цінності и менших економічних затратах.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження зміни мікрофлори вівса нових сортів у процесі солодорощення
    (2011) Савченко, Тетяна Віталіївна; Мукоїд, Роман Миколайович; Грегірчак, Наталія Миколаївна
    Метою досліджень було встановлення зміни мікрофлори зерна вівса двох нових перспективних голозерних сортів «Скакун», «Саломон» у процесі солодорощення, а також порівняння загального обсіменіння готового солоду із зразками нативного зерна вівса.
  • Ескіз
    Документ
    Овес голозерний – сировина для лікувально-дієтичних продуктів
    (2010) Мукоїд, Роман Миколайович; Ємельянова, Ніна Олександрівна; Українець, Анатолій Іванович; Свидинюк, Іван Миколайович
    За вмістом білкових речовин і жиру голозерний овес значно переважає звичайний, а вміст клітковини в голозерному вівсі у п'ять разів менший, ніж у звичайному. Завдяки таким особливостям хімічного складу зерна голозерний овес може бути цінною сировиною для виготовлення лікувально-дієтичних харчових продуктів.
  • Ескіз
    Документ
    Вміст амінокислот при пророщуванні злаків
    (2007) Ємельянова, Ніна Олександрівна; Українець, Анатолій Іванович; Потапенко, Сергій Іванович; Мукоїд, Роман Миколайович
    З зерна різних злаків на експериментальній установці готували солод і визначали вміст вільних і незамінних амінокислот в зерні і солоді. У результаті солодорощення злаків кількість амінокислот значно збільшується, а деякі амінокислоти, яких не було в зерні, з'явились в солоді. Використання пророщених злаків дає змогу значно підвищити оздоровчі властивості харчових продуктів. From the grains of fresh grains on an experimental installation, malt was consumed, and they were assigned to the total and essential amino acids in grains and malt. As a result, cereal malting amino acids is significantly increased, and some amino acids that were not present in grains, appeared in the malt. The use of sprouted grains can significantly improve health properties of food products.
  • Ескіз
    Документ
    Змінення хімічного складу злаків як сировини для лікувально- оздоровчого харчування в процесі їх солодорощення
    (2005) Українець, Анатолій Іванович; Ємельянова, Ніна Олександрівна; Потапенко, Сергій Іванович; Мукоїд, Роман Миколайович
    Досліджено зміни хімічного складу солодорощення пшениці, вівса і кукурудзи в процесі з метою використання їх для приготування продуктів лікувально-профілактичного харчування. Встановлено, що основні зміни хімічного складу відбуваються під час пророщування пшениці на протягом 3 діб, вівса – 4 і кукурудзи – 7 діб.