Залежність якості пресової олії від режимів волого-теплової обробки
Файли
Дата
2012
Автори
ORCID
DOI
item.page.thesis.degree.name
item.page.thesis.degree.level
item.page.thesis.degree.discipline
item.page.thesis.degree.department
item.page.thesis.degree.grantor
item.page.thesis.degree.advisor
item.page.thesis.degree.committeeMember
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Сучасні великі підприємства з видобутку олії з плодів і насіння олійних культур працюють за класичною схемою форпресування та екстрагування. Па етапі форпресування видобувають до 60 % ліпідів від початкового вмісту їх в олійній сировині. Класичною схемою передбачено очищення сировини, шеретування плодів чи насіння, у яких оболонка не зрослась із сім’ядолями, розділення шеретівки на фракції, подрібнення очищеного ядра, волого-теплову обробку, пресування. Чим краще проведено знімання оболонок і очищення, тим менші втрати олії з лушпинням.
Опис
Ключові слова
волого-теплова обробка, олія, форпресування, екстрагування, влажно-тепловая обработка, масло, форпресування, экстрагирование, moist heat treatment, oil, forrestania, extraction, кафедра технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів
Бібліографічний опис
Романовська, Т. І. Залежність якості пресової олії від режимів волого-теплової обробки / Т. І. Романовська // Удосконалення процесів і обладнання - запорука інноваційного розвитку харчової промисловості : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, 10-11 квітня 2012 р., м. Київ. – К.: НУХТ, 2012. – С. 50-51.