Нові розвязки рівняння Ліувілля
Вантажиться...
Файли
Дата
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Запропонований новий метод побудови розвязків багатовимірних нелінійних диференціальних рівнянь в роботі Баранника і Юрика,j. Phys. A.mfth. Gen.31,1998 застосовано до рівняння Ліувілля.
A new method for constructing solutions of multi dimension flnonlinear differential equations. Is proposed in work Barannik and Yuryka, j. Phys. A.math. Gen.31, 1998 applied to the Liouville equation.
A new method for constructing solutions of multi dimension flnonlinear differential equations. Is proposed in work Barannik and Yuryka, j. Phys. A.math. Gen.31, 1998 applied to the Liouville equation.
Опис
Бібліографічний опис
Юрик, І. І. Нові розвязки рівняння Ліувілля / І. І. Юрик, А. Ф. Баранник // Матеріали всеукраїнської науково-методичної конференції "Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі". - К. : УДУХТ, 2001. - С. 62-66.