Нові розвязки рівняння Ліувілля
dc.contributor.author | Баранник, Анатолій Феодосійович | |
dc.contributor.author | Юрик, Іван Іванович | |
dc.date.accessioned | 2012-11-27T09:56:54Z | |
dc.date.available | 2012-11-27T09:56:54Z | |
dc.date.issued | 2001 | |
dc.description.abstract | Запропонований новий метод побудови розвязків багатовимірних нелінійних диференціальних рівнянь в роботі Баранника і Юрика,j. Phys. A.mfth. Gen.31,1998 застосовано до рівняння Ліувілля. | uk_UK |
dc.description.abstract | A new method for constructing solutions of multi dimension flnonlinear differential equations. Is proposed in work Barannik and Yuryka, j. Phys. A.math. Gen.31, 1998 applied to the Liouville equation. | en_EN |
dc.identifier.citation | Юрик, І. І. Нові розвязки рівняння Ліувілля / І. І. Юрик, А. Ф. Баранник // Матеріали всеукраїнської науково-методичної конференції "Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі". - К. : УДУХТ, 2001. - С. 62-66. | |
dc.identifier.uri | https://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/3877 | |
dc.language.iso | other | uk_UK |
dc.subject | інваріантність | uk_UK |
dc.subject | підалгебри | uk_UK |
dc.subject | умовна симетрия | uk_UK |
dc.subject | точні розвязки | |
dc.subject | іnvariance | |
dc.subject | subalgebra | |
dc.subject | conditional symetryya | |
dc.subject | exact solutions | |
dc.subject | кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І. | |
dc.title | Нові розвязки рівняння Ліувілля | uk_UK |
dc.type | Thesis | uk_UK |
Файли
Контейнер файлів
1 - 1 з 1
Ліцензійна угода
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 1.71 KB
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: