Патенти, авторські свідоцтва

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7374

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 2880
  • Ескіз
    Документ
    Склад напою із сироватки молочної (Патент на винахід № 128577)
    (2024) Грек, Олена Вікторівна; Михалевич, Артур Петрович; Онопрійчук, Олена Олександрівна; Тимчук, Алла Вікторівна
    Винахід стосується складу напою із сироватки молочної, що містить сироватку молочну, фруктозу як підсолоджувач, пасту волоського горіха молочно-воскової стиглості, а також харчові волокна з високою водопоглинаючою здатністю .
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва сиру м`якого (Патент на винахід № 127585)
    (2023) Грек, Олена Вікторівна; Михалевич, Артур Петрович; Онопрійчук, Олена Олександрівна; Тимчук, Алла Вікторівна
    Винахід стосується способу виробництва сиру м'якого, що включає нормалізацію, пастеризацію, внесення коагулянта, витримування сирного згустка за температури коагуляції, видалення сироватки, формування сиру, самопресування, охолодження, фасування, при цьому під час нормалізації вносять рисовий білок , який попередньо розчиняють у частині нормалізованого молока і піддають набуханню
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва сиркового десерту (Патент на корисну модель № 156052)
    (2024) Савченко, Олександр Аркадійович; Грек, Віктор Ігорович; Тимчук, Алла Вікторівна; Соловйов, Нікіта Андрійович
    Спосіб виробництва сиркового десерту включає одержання молочно-білкової основи, її охолодження, внесення наповнювачів та цукру, вимішування, фасування та охолодження. Додатково вноситься макова клітковина, яку перед внесенням у сиркову основу піддають набуханню у молочній сироватці.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва сиркової пасти (Патент на корисну модель № 156009)
    (2024) Савченко, Олександр Аркадійович; Грек, Віктор Ігорович; Тимчук, Алла Вікторівна
    Спосіб виробництва сиркової пасти включає отримання сиру кисломолочного, нормалізацію за масовою часткою жиру, внесення рецептурних компонентів, перемішування одержаної суміші, охолодження, фасування, маркування і зберігання. При цьому для отримання сиру кисломолочного використовують козине молоко. Для нормалізації за масовою часткою жиру використовують нормалізаційну систему, яка складається із молочних вершків та олії макової холодного віджиму.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва сиру кисломолочного із козиного молока (Патент на корисну модель № 156008)
    (2024) Савченко, Олександр Аркадійович; Грек, Віктор Ігорович; Пшенична, Тетяна Володимирівна; Тимчук, Алла Вікторівна
    Спосіб виробництва сиру кисломолочного із козиного молока включає пастеризацію нормалізованого за масовою часткою жиру молока із врахуванням у ньому вмісту білка, охолодження до температури заквашування, внесення бактеріальної закваски, хлористого кальцію і молокозсідального ферменту. У підготовлене до заквашування молоко, перед внесенням до нього бактеріальної закваски, вносять макову клітковину в кількості 3-5 %, яку попередньо піддають набуханню у невеликій кількості пастеризованого козиного молока, взятого у відношенні до цієї добавки як 3:1, з наступною тепловою обробкою за температури 95±2 °C із витримкою 3-5 хвилин та охолодженням до температури 30±2 °C.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва вершкового напою (Патент на корисну модель № 156660)
    (2024) Савченко, Олександр Аркадійович; Шумило, Олексій Олексійович; Грек, Олена Вікторівна; Тимчук, Алла Вікторівна
    Спосіб виробництва вершкового напою включає одержання вершків, їх охолодження, внесення природної нормалізаційно-стабілізаційної системи, підігрівання, гомогенізацію, пастеризацію, охолодження та фасування. Як природну нормалізаційно-стабілізаційну систему використовують порошок шпинату сублімованого сушіння, який в кількості 2-4 % до маси готового продукту перед внесенням у вершкову основу піддають розчиненню у знежиреному молоці у співвідношенні 1:10 та набуханню за температури 35-45 °С із витримкою 10-20 хвилин.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва майонезного продукту з вітамінами (Патент на корисну модель №155144)
    (2024) Носенко, Тамара Тихонівна; Бабенко, Валерій Іванович; Бахмач, Володимир Олександрович; Танчик, Ренат Сергійович
    Спосіб виробництва майонезного продукту з вітамінами включає підготовку рецептурних компонентів, змішування олійної фази, що містить олію рафіновану дезодоровану з вітамінним комплексом, до складу якого входить природний вітамін Е, і водної фази із смаковими інгредієнтами в присутності емульгатора і стабілізатора, та гомогенізацію утвореної емульсії. При цьому як вітамінний комплекс використовують олійну фазу, збагачену вітаміном А в кількості 25-30 % від добової потреби та вітаміном Е в кількості 0,03-0,05 %.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва вітамінізованого майонезного продукту (Патент на корисну модель №154224)
    (2023) Носенко, Тамара Тихонівна; Бабенко, Валерій Іванович; Бахмач, Володимир Олександрович; Танчик, Ренат Сергійович
    Спосіб виробництва вітамінізованою майонезного продукту включає підготовку рецептурних компонентів, змішування олійної фази, що містить олію рафіновану дезодоровану з антиоксидантним комплексом, і водної фази із смаковими інгредієнтами в присутності емульгатора і стабілізатора та гомогенізацію утвореної емульсії. Як антиоксидантний комплекс використовують збагачену вітамінами А і D3 олійну фазу, в кількості 25-30 % від добової потреби, а при гомогенізації проводять додатково обробку розчином аскорбінової кислоти у кількості 0,03-0,08 %.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва майонезного продукту з вітамінним комплексом (Патент на корисну модель №155143)
    (2024) Носенко, Тамара Тихонівна; Бабенко, Валерій Іванович; Бахмач, Володимир Олександрович; Танчик, Ренат Сергійович; Калитенко, Андрій Сергійович
    Спосіб виробництва майонезного продукту з вітамінним комплексом включає підготовку рецептурних компонентів, змішування олійної фази, що містить олію рафіновану дезодоровану з вітамінним комплексом, до складу якого входить природний вітамін Е, і водної фази із смаковими інгредієнтами в присутності емульгатора і стабілізатора та гомогенізацію утвореної емульсії. При цьому як вітамінний комплекс використовують олійну фазу, збагачену вітаміном А в кількості 25-30 % від добової потреби та вітаміном Е в кількості 0,03-0,05 %, а при гомогенізаціїї проводять додатково обробку розчином аскорбінової кислоти у кількості 0,03-0,08 %.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва оздоблювальної помадки з порошком керобу для глазурування борошняних кондитерських виробів
    (2021) Божко, Анастасія Юріївна; Усатюк, Світлана Іванівна
    Спосіб виробництва оздоблювальної помадки з порошком керобу для глазурування кондитерських виробів.