Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 15
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи виробництва органічних хлібобулочних виробів для дитячого харчування
    (2022) Грищенко, Анна Миколаївна; Ганзина, Богдан Олегович
    Наведено переваги органічних хлібобулочних виробів, порівняно з конвенційними. Розглянуто перспективу впровадження органічних хлібобулочних виробів для харчування дітей у закладах дошкільної та шкільної освіти. The advantages of organic bakery products compared to conventional ones are given. The prospect of introducing organic bakery products for children's nutrition in preschool and school education institutions was considered.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи використання продуктів переробки органічних овочів у начинках для булочних виробів
    (2023) Ганзина, Богдан Олегович; Космик, Антон Русланович; Грищенко, Анна Миколаївна
    Використання продуктів переробки органічних овочів може бути перспективним направленням для розширення асортименту органічних хлібобулочних виробів та забезпечення переробки більшої кількості органічної сировини в Україні. Особливо корисними будуть начинки з каротиновмісних овочів. Запропоновано використовувати гарбуз як сировину для виробництва органічних начинок для органічних продуктів.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи виробництва крафтового органічного хліба
    (2023) Барська, Анастасія Олегівна; Ганзина, Богдан Олегович; Грищенко, Анна Миколаївна
    Виробництво органічного хліба доцільно впроваджувати на невеликих пекарнях або цехах хлібозаводів. Проблемою є забезпечення виробництва якісною та безпечною сировиною. Налагодження виробництва таких виробів дасть можливість виробляти хліб за старовинними та аматорськими рецептурами з використанням широкого переліку сировини.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи розширення асортименту хлібобулочних виробів тривалого зберігання
    (2024) Вогнивий, Віталій Володимирович; Петричук, Ярослав Андрійович; Грищенко, Анна Миколаївна
    Розглянуто асортимент хлібобулочних виробів тривалого терміну зберігання та перспективи його розширення в Україні. Зокрема акцентовано увагу на можливості виробництва сухарів та паличок грісіні з додавання продуктів переробки овочів, прянощів, насіння олійних культур. Зазначено важливість впровадження таких технологій для виробництва органічних продуктів, що дасть можливість в більшій мірі використовувати органічну сировину та збільшити експортні можливості органічних продуктів.
  • Ескіз
    Документ
    Global trends in the production of food additives for organic products
    (2024) Hryshchenko, Anna; Somak, Yuliia; Rvachova, Yelyzaveta
    Турбота про навколишнє середовище та турбота про здоров’я людей спричинило зростання обсягів виробництва органічних продуктів у всьому світі. Затверджені значні обмеження використання харчових добавок у складі органічних продуктів, що ускладнює процес виробництва. Світові виробники змінюють технології та розширюють перелік харчових добавок, які можуть бути використані в органічному виробництві.
  • Ескіз
    Документ
    Research on the influence of spices on the quality of organic breadsticks (grissini)
    (2024) Hryshchenko, Anna; Vohnyvyi, Vitalii
    Проаналізовано ринок хлібобулочних виробів тривалого зберігання. Акцентовано увагу на актуальності розширення виробництва паличок гріссінні з прянощами. Досліджено вплив кропу сушеного, базиліку сушеного та паприки сушеної на показники якості гріссіні. Рекомендовано гріссіні виробляти з органічної сировини, що значно збільшить асортимент органічної продукції для експорту.
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка якості органічних булочних виробів із використанням кокосового борошна
    (2024) Соїч, Дарина Юріївна; Фалендиш, Наталія Олексіївна; Бобель (Зінченко), Інна Миколаївна
    За результатами досліджень встановлено, що внесення 10 % кокосового борошна до маси борошна в тісті, забезпечує хороші органолептичні показники готових виробів, які не суттєво поступаються контрольному зразку. Застосування технологічних заходів буде сприяти покращенню якості виробів. Багатий хімічний склад кокосового борошна забезпечить підвищення споживчих властивостей органічних булочних виробів.
  • Ескіз
    Документ
    Organic tomato snacks technology research
    (2022) Bobel, Inna; Adamczyk, Greta; Falendysh, Natalia; Shulga, Anna
    The aim of the work was to study the technology of organic tomato snacks, namely the main technological process – drying. After conducting preliminary experimental studies, it was established that the three temperature regimes – 55, 65 and 75 °C are the most perspective for further research. Based on the results of the research, it was concluded that the rational technological mode of production of organic tomato snacks is convective drying at 65 °C for 180 minutes. It was established that in the production of organic tomato snacks by convective method at a temperature of 55 °С, the maximum speed of the drying process is 0.77 %/min.; 65 °С – 0.85 %/min.; 75 °С – 0.90 %/ min.
  • Ескіз
    Документ
    Органічні томатні снеки — інноваційний продукт на ринку харчових продуктів
    (2020) Шульга, Анна Вікторівна; Бобель (Зінченко), Інна Миколаївна
    За результатами дослідження встановлено, що використання овочевої та зернової сировини доцільне при виробництві органічної снекової продукції. В розроблених овочевих снеках в якості основної сировини використовуються томатне пюре, насіння соняшника та насіння кунжуту. Використання запропонованої органічної сировини дозволяє отримати низькокалорійний продукт з високою харчовою цінністю.
  • Ескіз
    Документ
    Екологічність і корисність: енергоефективна пекарня з виготовлення органічних хлібних виробів
    (2023) Махинько, Валерій Миколайович; Грін, Сергій Вікторович
    Продукція органічного виробництва зазвичай має вищу вартість. Це зумовлено багатьма причинами. Розглянуто перспективність виготовлення органічних хлібобулочних виробів в умовах пекарні з підвищеною енергоефективністю. Запропоновано заходи з енергозбереження, спрямовані на зменшення вартості кінцевої продукції