Статті

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7372

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Ескіз
    Документ
    Використання нетрадиційної сировини при виробництві органічного хліба
    (2020) Борковський, Захар Андрійович; Фалендиш, Наталія Олексіївна; Бобель (Зінченко), Інна Миколаївна; Федорова, Тетяна Олексіївна
    У даній статті обґрунтовано можливість використання органічного борошна кіноа світлого та фітоекстракту ромашки для виробництва органічного хліба з пшеничного сортового борошна. Встановлено, що внесення 10 % борошна з кіноа сприяє інтенсифікації бродіння тіста та скорочує тривалість вистоювання тістових заготовок Встановлено, що використання борошна з кіноа світлого у поєднанні з фітоекстрактом ромашки дозволяє отримати вироби не лише з високими органолептичними і фізико-хімічними показниками якості, а й надати виробам певних фізіологічних властивостей
  • Ескіз
    Документ
    Шляхи підвищення харчової цінності хліба
    (2017) Фалендиш, Наталія Олексіївна; Бадрук, Юлія Володимирівна; Федорова, Тетяна Олексіївна
    Стаття присвячена дослідженню впливу конопляного борошна на якість тіста, готових та на харчову цінність готових виробів. Встановлено, що заміна 10 % пшеничного борошна першого сорту на конопляне борошно забезпечує найкращу якість тістових напівфабрикатів та хліба. При додаванні 10 % конопляного борошна зменшується калорійність хліба, в 2,3 раз підвищується вміст клітковини, а також збільшується вміст незамінних амінокислот.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи використання клітковини насіння гарбуза в технології хлібопечення
    (2015) Геращенко, Н. І.; Фалендиш, Наталія Олексіївна; Федорова, Тетяна Олексіївна
    Стаття присвячена дослідженню впливу клітковини на показники якості хліба та збереження його свіжості в процесі зберігання. Встановлено, що додавання клітковини насіння гарбуза при замісі тіста підвищує харчову цінність виробів, збагачуючи їх білком, вітамінами та мінеральними речовинами, а також сповільнює їх черствіння. The article investigates the impact fiber quality parameters in food freshness and safety during storage. It was established that the addition of fiber in pumpkin seeds dough increases the nutritional value of products, enriching them with protein, vitamins and minerals, as well as slowing them staling.
  • Ескіз
    Документ
    Застосування плодово-ягідної сировини в технології хліба
    (2013) Фалендиш, Наталія Олексіївна; Федорова, Тетяна Олексіївна; Казмірчук, Олена Анатоліївна
    Робота присвячена розробці хлібобулочних виробів лікувально-профілактичного призначення. За результатами досліджень встановлено, що внесення соку журавлини та гарбуза у кількості 5 і 20 % відповідно покращує показники якості готових виробів, а також підвищує їх біологічну цінність.
  • Ескіз
    Документ
    Пшеничне борошно другого сорту «Нове» відбирають з висівок
    (2006) Дробот, Віра Іванівна; Федорова, Тетяна Олексіївна; Михонік, Лариса Анатоліївна
    Стаття присвячена дослідженню хімічного складу борошна «Нове», одержаного з висівок. Встановлено, що це борошно містить більше клейковини, мінеральних речовин та вітамінів, ніж борошно другого сорту. Хліб з борошна «Нове» має гладку поверхню без тріщин та правильну форму. Article is devoted to the chemical composition of flour "New", made from bran. This flour contains more gluten, minerals and vitamins than second-rate flour, has been established. Bread made from flour "New" has a smooth surface without cracks and regular shape.
  • Ескіз
    Документ
    Застосування продуктів крохмального виробництва в технології хліба
    (2012) Фалендиш, Наталія Олексіївна; Федорова, Тетяна Олексіївна; Казмірчук, Олена Анатоліївна; Аладьїн, І. А.
    Встановлено, що додавання сирої клейковини та картопляного соку до рецептури інтенсифікує процес дозрівання тіста, що приводить до скорочення тривалості дозрівання і вистоювання напівфабрикатів, покращує органолептичні та фізико-хімічні показники хліба.
  • Ескіз
    Документ
    Прискорена технологія виготовлення хліба з тритікалевого борошна
    (2003) Федорова, Тетяна Олексіївна; Дробот, Віра Іванівна
    Вивчено вплив підкислювача на технологічні властивості тіста та якість хліба. Запропонована технологія виготовлення хліба з обойного тритікалевого борошна, яка передбачає внесення 2 % підкислювача «Ефективний» і 2 % пресованих дріжджів. Influence of acidified to technological properties of dough and quality of bread. The technology of making bread triticale wholemeal flour, which involves making 2% acidified "Effective" and 2% compressed yeast.
  • Ескіз
    Документ
    Хліб з тритікалевого борошна випікати можна
    (2004) Дробот, Віра Іванівна; Федорова, Тетяна Олексіївна
    Розроблена прискорена технологія виготовлення хліба з обойного тритікалевого борошна, яка передбачає внесення 2 % підкислювала «Ефективний» і 2 % пресованих дріжджів, а також внесення у тісто 3 % цукру і 2 % жиру до маси борошна або заварки. Designed accelerated technology of bread triticale wholemeal flour which introduces 2% acidified "Effective" and 2% compressed yeast, as well as making dough in 3% sugar and 2% fat by weight of flour or welding.
  • Ескіз
    Документ
    Хімічний склад і хлібопекарські властивості обойного борошна із зерна тритікале
    (2001) Дробот, Віра Іванівна; Федорова, Тетяна Олексіївна
    Встановлено, що обойне борошно з тритікале має більш високу харчову цінність, ніж обойне борошно з пшениці і жита, а також за кількістю та якістю клейковини близьке до пшеничного обойного, а за цукроутворюючою здатністю, автолітичною активністю, числом падіння і формостійкістю – до житнього обойного. Found that triticale wholemeal flour has a higher nutritional value than wholemeal flour from wheat and rye, as well as the quantity and quality of wheat gluten close to entire wheat flour, and the saccharifying ability, autolytic activity, falling number and shape stability - to dark rye flour.
  • Ескіз
    Документ
    Буханці з тритікалевого борошна випікати можна
    (2004) Дробот, Віра Іванівна; Федорова, Тетяна Олексіївна
    Запропонована технологія виготовлення хліба з обойного тритікалевого борошна, яка передбачає внесення 2 % підкислювала «Ефективний» і 2 % пресованих дріжджів, а також внесення у тісто 3 % цукру і 2 % жиру до маси борошна або заварки. The technology of making bread triticale wholemeal flour, which involves making 2% acidified "Effective" and 2% compressed yeast, as well as making dough in 3% sugar and 2% fat by weight of flour or welding.