Патенти, авторські свідоцтва

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7374

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 263
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб отримання сиру м’якого з козиного молока (Патент України на винахід № 126521)
    (2019) Кочубей-Литвиненко, Оксана Валер'янівна; Ющенко (Гончар), Наталія Михайлівна; Бандура (Кузьмик), Ульяна Геннадіївна; Корольчук, Ірина Миколаївна; Скрипник, Олексій Вікторович
    Винахід стосується способу отримання м'якого сиру, що включає використання як молочної основи молока козиного незбираного, яке піддають зсіданню під дією сичужного ферменту, а також додають до молока кальцій хлористий та закваску чистих культур молочнокислих мікроорганізмів, причому додатково в козине молоко додають прянощі, такі як куркума або імбир, або гуньба сінна.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва молочно-білкового продукту (Патент на винахід № 117419)
    (2018) Грек, Олена Вікторівна; Тимчук, Алла Вікторівна; Онопрійчук, Олена Олександрівна; Дем'янів, Ірина Юріївна
    Винахід стосується способу виробництва молочно-білкового продукту, що включає попередній підігрів молока та коагулянта, коагуляцію білків молока з наступним видаленням молочної сироватки, причому як коагулянт використовують дисперговані плоди обліпихи з рН 2,6-2,7 в кількості 5-9 % до маси молока, процес коагуляції білків молока здійснюють за температури 63-67 °C протягом 3-5 хв, а видалення молочної сироватки проводять після утворення білково-ягідної основи.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва концентрату сироватко-вершкового (Патент на корисну модель № 128165)
    (2018) Грек, Олена Вікторівна; Овсієнко, Кіра Володимирівна; Тимчук, Алла Вікторівна; Онопрійчук, Олена Олександрівна
    Спосіб виробництва концентрату сироватко-вершкового включає згущення, структуроутворення, перемішування та охолодження, фасування продукту, витримку. Як сировина використовується суміш підсирної сироватки з рідким білковим концентратом, отриманим методом ультрафільтрації, у співвідношенні 1,5:1,0-1,3:1,2, після згущення додають вершки у кількості 12…18 %, структуроутворення проводять протягом 60-80 хв, а охолодження проводять протягом 2,0-2,8 год.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва концентрату сироватко-вершкового (Патент на винахід № 118933)
    (2019) Грек, Олена Вікторівна; Овсієнко, Кіра Володимирівна; Тимчук, Алла Вікторівна; Онопрійчук, Олена Олександрівна
    Винахід стосується способу виробництва концентрату сироватко-вершкового, що включає згущення, структуроутворення, перемішування та охолодження, фасування продукту, витримку, причому як сировину використовують суміш підсирної сироватки з рідким білковим концентратом, отриманим методом ультрафільтрації, у співвідношенні (1,5:1,0)-(1,3:1,2), після згущення додають вершки у кількості 12-18 %, структуроутворення проводять протягом 60-80 хв, а охолодження проводять протягом 2,0-2,8 год.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва кисломолочного напою по типу йогурту (Патент на корисну модель № 125755)
    (2018) Грек, Олена Вікторівна; Онопрійчук, Олена Олександрівна; Тимчук, Алла Вікторівна; Нагорна, Віталіна Володимирівна
    Спосіб виробництва кисломолочного напою по типу йогурту включає нормалізацію молока, гомогенізацію, пастеризацію, охолодження до температури заквашування, заквашування, сквашування та охолодження. В процесі нормалізації вносять молочну білково-вуглеводну суміш в кількості 20…30 % до маси молока, яка складається із сухої молочної сироватки та молочно-ягідної сироватки, отриманої в процесі термокислотної коагуляції білків молока за температури 74…76 °C протягом 2…3 хв. ягідним коагулянтом в кількості 9…11 % з рН 2,6…2,7. Потім готують суміш, суха молочна сироватка: молочно-ягідна сироватка, у співвідношенні від 1:5 до 1:15, перемішують 10…15 хв., залишають для набухання протягом 28…32 хв., фільтрують.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва соусу (патент на корисну модель №138729)
    (2019) Точкова, Оксана Василівна; Михалевич, Артур Петрович; Скуйбіда, Валерія Віталіївна
    Технічний результат полягає у створенні способу виробництва соусу з підвищеною біологічною цінністю, а також розширенні асортиментного ряду продукції зі збереженням високих органолептичних показників.
  • Ескіз
    Документ
    Склад соусу (патент на корисну модель №138734 UA)
    (2019) Точкова, Оксана Василівна; Михалевич, Артур Петрович; Скуйбіда, Валерія Віталіївна
  • Ескіз
    Документ
    Морозиво з комбінованим складом сировини на кисломолочній основі (патент на корисну модель № 138581)
    (2019) Устименко, Ігор Миколайович; Поліщук, Галина Євгеніївна; Сапіга, Вікторія Ярославівна
    Склад морозива з комбінованим складом сировини на кисломолочній основі містить жировий компонент, сухе знежирене молоко, цукор, стабілізатор, закваску та воду питну. Як жировий компонент застосовується харчова емульсія на основі купажованої олії, як стабілізатор застосовується казеїнат натрію та казеїнат кальцію за співвідношенням 1:1, як закваска використовується закваска, що складається з пробіотичних штамів молочнокислих та біфідобактерій Bifidobacterium longum, Lactococcus lactis subsp. diacetilactis, Streptococcus salivarius subsp. mhermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus, та додатково містить концентрат сироваткових білків.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб виробництва сиркового виробу (патент на винахід № 120236)
    (2019) Грек, Олена Вікторівна; Онопрійчук, Олена Олександрівна; Тимчук, Алла Вікторівна; Михалевич, Артур Петрович; Скуйбіда, Валерія Віталіївна
    Спосіб виробництва сиркового виробу включає одержання молочно-білкової основи, охолодження, внесення наповнювача та цукру, перемішування, фасування та доохолодження. як наповнювач використовують пасту волоського горіху молочно-воскової стиглості у кількості 4,0-6,0 %, яку попередньо змішують з молочною сироваткою у співвідношенні 1:2-1:2,5 та піддають тепловій обробці при температурі 85-87 °C з витримкою 2-3 хвилини та наступним охолодженням до температури 9-15 °C.
  • Ескіз
    Документ
    Склад соусу (патент на корисну модель №138732)
    (2019-01-10) Точкова, Оксана Василівна; Михалевич, Артур Петрович; Скуйбіда, Валерія Віталіївна
    Склад соус має яблучне пюре, цукор, прянощі та наповнювач. Додатково використовують перець болгарський жовтий. Як наповнювач застосовують кедрові горіхи. Як прянощі містить суміш часнику, кропу, гвоздики.