Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Застосування глюкозно-фруктозного сиропу у хлібопекарському виробництві
    (2006) Бондаренко, Юлія Вікторівна; Петришин, Наталія Зеновіївна; Дробот, Віра Іванівна
    В тезах відзначено, що для заміни цукру у виробництві хлібобулочних виробів перспективно використовувати глюкозно-фруктозний сироп. Встановлено, що заміна 2 та 3 % цукру глюкозно-фруктозним сиропом не впливає на структурно-механічні властивості тіста. У рецептурі виробів, що містять 4 - 6 % цукру доцільно замінювати 50% глюкозно-фруктозним сиропом.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив глюкозно-фруктозного сиропу і мальтозної патоки на дріжджову мікрофлору тіста
    (2008) Бондаренко, Юлія Вікторівна; Дробот, Віра Іванівна
    В тезах відзначено, що у виробництві булочних виробів заміна цукру глюкозно-фруктозним сиропом та мальтозною патокою впливає стан дріжджової мікрофлори тіста. Встановлено, що внесення глюкозно-фруктозного сиропу та мальтозної патоки сприяє збільшенню кількості дріжджових клітин та інтенсивнішому накопиченню діоксиду вуглецю в тісті. In theses noted that the production of bakery products replacing sugars glucose-fructose syrup and maltose treacle affects the state of the yeast microflora dough. It was established that the introduction of glucose-fructose syrup and maltose treacle increases the number of yeast cells and intense accumulation of carbon dioxide in the dough.
  • Ескіз
    Документ
    Застосування глюкозно-фруктозного сиропу для активації дріжджів
    (2010) Бондаренко, Юлія Вікторівна; Дробот, Віра Іванівна
    В тезах наведено параметри активації дріжджів в середовищі з внесенням глюкозно-фруктозного сиропу. Встановлено зміни технологічного процесу приготування булочних виробів з використанням активованих дріжджів, які полягають у скорочення тривалості бродіння тіста та вистоювання напівфабрикатів.
  • Ескіз
    Документ
    Хлібопекарське тісто з цукрозамінниками
    (2008) Бондаренко, Юлія Вікторівна; Дробот, Віра Іванівна
    В тезах розглянуто вплив глюкозно-фруктозного сиропу та мальтозної патоки на формування структурно-механічних властивостей тіста. Встановлено, що використання цих продуктів сприяє покращанню пружно-еластичних властивостей тіста та пластифікує його структуру. Такий вплив обумовлено укріпленням структури білкових молекул в цих зразках тіста та дегідратуючою властивістю складових сиропу та патоки. In theses the influence of glucose-fructose syrup and maltose treacle to form the structural and mechanical properties of dough. Found that use of these products improves the elastic properties of dough and plasticity of the dough structure. This effect is due to strengthening the structure of protein molecules in these samples and dehydrating property components syrup and treacle.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу глюкозно-фруктозного сиропу на якість булочних виробів
    (2007) Бондаренко, Юлія Вікторівна; Удворгелі, Лариса Іванівна; Дробот, Віра Іванівна
    В тезах представлено закономірності зміни технологічних характеристик напівфабрикатів і показників якості готової продукції в залежності від дозування глюкозно-фруктозного сиропу та в порівнянні з впливом цукру. Встановлено технологічно доцільне дозування глюкозно-фруктозного сиропу для виробництва булочних виробів. In theses presented patterns of technological change in the characteristics of semi-finished and finished product quality, depending on the dosage Glucose-fructose syrup and compared with the influence of sugar. Established technologically appropriate dosage Glucose-fructose syrup production buns.
  • Ескіз
    Документ
    Черствіння хліба з цукрозамінниками
    (2009) Бондаренко, Юлія Вікторівна; Дробот, Віра Іванівна
    В тезах коротко наведено вплив глюкозно-фруктозного сиропу та мальтозної патоки на збереження виробами свіжості. Встановлено, що ці цукрозамінники здійснюють більш виражений, порівняно з цукром, вплив на процеси уповільнення черствіння хліба. In theses effects are glucose-fructose syrup and maltose syrup products to maintain freshness. Found that these sweeteners carry more pronounced than sugar, influencing the processes of slowing staling bread.