Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 64
  • Ескіз
    Документ
    Освіта у світі: сучасний стан
    (2021) Гуткевич, Світлана Олександрівна
    Освіта, як галузь економіки, має свої особливості та величезне значення для розвитку економіки будь-якої країни. Аналіз сучасного стану національної системи освіти свідчить, що в Україні забезпечено правове регулювання питань функціонування системи освіти, всіх її рівнів і підсистем, діяльності навчальних закладів різних типів і форм власності, організації різних форм навчання.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретико-методологічні засади дослідження екобезпечного розвитку суспільства
    (2021) Попова, Інна Вадимівна; Зінченко, Наталія Юріївна
    До числа основних складників екобезпечного розвитку, через які виявляється його сутність, належить й поняття екологічної безпеки. Екологічна безпека – це сукупність певних властивостей навколишнього природного середовища і створюваних цілеспрямованою діяльністю людини умов, за яких (з урахуванням екологічних і соціальних чинників та науково обґрунтованих допустимих навантажень на об'єкти біосфери) утримуються на мінімально можливому рівні ризику антропогенний вплив на навколишнє середовище і негативні зміни, що відбуваються в ньому, забезпечується збереження здоров'я та життєдіяльності людей і виключаються віддалені наслідки такого впливу для теперішніх та наступних поколінь.
  • Ескіз
    Документ
    Освітні тренди у системі підготовки фахівців для молочної промисловості
    (2024) Поліщук, Галина Євгеніївна; Осьмак (Федченко), Тетяна Григорівна
    Для успішної реалізації ОПП вкрай необхідна її потужна ресурсна пiдтримка. Зокрема, є реальна потреба у здiйсненні експертного оцiнювання рiвня пiдготовки випускникiв (участь у роботi екзаменацiйних комiсiй з атестацiї здобувачiв ОП), у сприянні працевлаштуванню випускникiв шляхом попереднього закрiплення за першим робочим мiсцем та участі у вивченнi потреб ринку працi, у спiвпраці в органiзацiї пiдвищення квалiфiкацiї науково-педагогiчних працiвникiв, у наданні ресурсної підтримки ОП, у якісній органiзацiї проходження практичної пiдготовки здобувачів вищої освіти, в органiзацiї спiльних освiтньо-наукових заходiв з обмiном iнформацiєю і професiйним досвiдом та участі у заходах з профорiснтацiйної роботи, у створенні в ЗВО спецiалiзованих аудиторiй, лабораторiй, а на базах роботодавців - навчальних центрів, а також у спiльному розробленні та супроводженні сертифiкатних програм
  • Ескіз
    Документ
    Міжнародний освітній простір
    (2023) Гуткевич, Світлана Олександрівна
    Розглянуто міжнародний стан освіти у сучасному світі. Для ефективності освіти на сучасному етапі важливим є пошук нових технологій, які повинні забезпечувати високу якість освіти. Освіта – це засіб вирішення геополітичних завдань при формуванні високоосвіченої професійної еліти України, вільної і творчої, здатної до самостійного мислення та активних дій міжнародної економіки.
  • Ескіз
    Документ
    Education of specialists of food technologies as a function of the teacher-tutor in higher educational institution
    (2018) Chugaeva, Nataliya
    The competence of the teacher-tutor of student’s academic group develops in the continuous and creative process of active doing his professional duties and facilitating the social development of students. Компетенція педагога-наставника студентської академічної групи розвивається у безперервному та творчому процесі активного виконання своїх професійних обов'язків та сприяння соціальному розвитку студентів.
  • Ескіз
    Документ
    СIT Polyhedron as tool to systemize STEM content
    (2021) Shapovalov, Yevhenii; Tarasenko, Roman; Usenko, Stanislav
    To develop the structure of the STEM-based ontology cube using CIT Polyhedron, the generally accepted statements about STEM and STEAM approaches were used. Modules of the editor and ontology tools of CIT Polyhedron system were used to generate ontologies, af- ter which the generated ontological graph was visualized by generating an ontological cube. The efficiency of such sturucturization was proved before.
  • Ескіз
    Документ
    Systematical overview of google lens efficiency during stem classes
    (2021-01-15) Shapovalov, Yevhenii; Bilyk, Zhanna; Shapovalov, Viktor
    To develop the structure of the STEM-based ontology cube using CIT Polyhedron, the generally accepted statements about STEM and STEAM approaches were used. Modules of the editor and ontology tools of CIT Polyhedron system were used to generate ontologies, af- ter which the generated ontological graph was visualized by generating an ontological cube. The efficiency of such sturucturization was proved before.
  • Ескіз
    Документ
    Проблема визначення STEM-освіти та міждисциплінарності
    (2021) Шаповалов, Євгеній Борисович
    Отже, на сьогодні існують різні трактування STEM. Конкретне та чітке визначення STEM є принципово важливим для педагогічної науки. Оскільки за відсутності чітких визначень є неможливим реалізація STEM. Тому, вбачається за доцільне чітке визначення STEM із урахуванням історичних та національних адаптації STEM та забезпечення розуміння що STEM на сьогодні в єдиному трактуванні.
  • Ескіз
    Документ
    Дистанційні технології навчання як важлива складова інноваційного освітнього простору України
    (2021) Приблуда, Людмила Михайлівна
    Одним із пріоритетних напрямків державної політики України в сфері освіти є використання інноваційних технологій у процесі покращення якості освіти, ефективна інтеграція у світовий та європейський освітній простір. Сучасні інформаційні технології дають змогу підвищити ефективність освітнього процесу.
  • Ескіз
    Документ
    Візуалізація навчальних матеріалів спеціальних дисциплін в програмі підготовки технологів харчових виробництв
    (2021) Грищенко, Анна Миколаївна; Бондаренко, Юлія Вікторівна
    В роботі розглянуті питання і проблеми організації проведення лабораторних робіт під час дистанційного навчання. Запропоновано варіанти представлення і візуаліції навчальних матеріалів для лабораторних робіт. The work is devoted to the issues and problems of organizing laboratory work during distance learning. Variants of presentation and visualization of educational materials for laboratory work are proposed.