Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 14
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження двостадійного зневоднення казеїну з використанням вібраційної сушарки
    (2023) Зозуля, Кирило Русланович; Люлька, Дмитро Миколайович
    Запропонована технологічна схема виробництва казеїну з використанням декантера для механічного зневоднення та подальшого сушіння казеїну на вібраційній конвективній сушарці дозволяє зменшити втрати білка
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження способів отримання та сушіння харчового казеїну
    (2023) Зозуля, Кирило Русланович; Люлька, Дмитро Миколайович
    Обґрунтовано можливість одержання сухого казеїну з високими показниками якості способом сушіння в завислому шарі, в нерухомому шарі та під вакуумом з інфрачервоним нагріванням. Об’єктом дослідження є знежирене молоко. Сушіння різними способами, враховуючи температурні режими, а також проведення порівняльної характеристики якісних показників для отримання продукту підвищеної якості
  • Ескіз
    Документ
    Вплив рецептурних компонентів на інтенсивність бродіння тіста з вівсяного толокна
    (2024) Різник, Анастасія Олександрівна; Сильчук, Тетяна Анатоліївна; Цирульнікова, Віта Валентинівна
    Встановлено, що застосування ГДЛ та казеїну сприяє інтенсифікації процесу спиртового бродіння, про що свідчить більш активне накопичення діоксиду вуглецю. При цьому сумарна кількість виділеного СО2 за 90 хв бродіння тіста з вівсяного толокна збільшується у 2,5 рази порівняно з контрольним зразком в результаті гідролітичного розкладу крохмалю толокна
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи використання їстівних покриттів для плодів і овочів
    (2023) Філіпішина, Дар'я Євгенівна; Бендерська (Дущак), Ольга Вячеславівна; Шутюк, Віталій Володимирович
    Традиційно їстівні покриття використовували як бар’єр для мінімізації втрат води та затримки природного старіння фруктів з покриттям завдяки селективній проникності для газів. Однак нове покоління їстівних покриттів розробляється спеціально для того, щоб дозволити включення та/або контрольоване вивільнення антиоксидантів, вітамінів, нутрицевтиків та природних антимікробних агентів шляхом застосування перспективних технологій
  • Ескіз
    Документ
    Використання молочних білків в технології м’ясних продуктів
    (2020) Чернюшок, Ольга Анатоліївна; Пасічний, Василь Миколайович; Бірюк, Юлія Вікторівна
    Раціональне харчування забезпечує нормальний ріст та розвиток організму. Білок вважається незамінною частиною їжі та основою життя, є джерелом незамінних амінокислот, які не синтезуються в організмі. Rational nutrition ensures normal growth and development of the body. Protein is considered an indispensable part of food and the basis of life, it is a source of essential amino acids that cannot be synthesized in the body.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу режимів теплової обробки молока на його білковий склад
    (2022) Шульга, Наталія Михайлівна
    Досліджено зміни у біохімічному складі молока за різних промислових режимів його теплової обробки (короткочасна та тривала низько- і високотемпературна пастеризація, стерилізація в упаковці). Встановлено, що тривала дія високої температури призводила до збільшення ступеня денатурації фракцій α-, β- та k-казеїну. The changes of milk biochemical composition under different industrial regimes of its heat treatment (short-term and long-term low- and high-temperature pasteurization, sterilization in packaging) were investigated. It was found that prolonged treatment with high temperature led to the increase of the denaturation of α-, β- and k-casein fractions.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив міцелярного казеїну на кінетику цукрів в тісті для хлібобулочних виробів
    (2021) Дробот, Віра Іванівна; Шевченко, Анастасія Олександрівна
    Досліджували вміст редукувальних цукрів у зразках дріжджового і безд-ріжджового тіста з фруктозою та з фруктозою і казеїном. Установ-лено, що зі збільшенням дозування казеїну зменшується кількість утво-рених цукрів та їх збродження. The content of reducing sugars in sam-ples of yeast and yeast-free dough with fructose and with fructose and casein was investigated. It was found that with increasing casein dosage, the amount of formed sugars and their fermentation decreased.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення впливу казеїну на пружно-еластичні властивості тіста з фруктозою
    (2018) Дробот, Віра Іванівна; Шевченко, Анастасія Олександрівна
    Вивчали вплив казеїну, як джерела повноцінного білка, на пружно-еластичні властивості тіста для булочних виробів з фруктозою для діабетичного харчування. Дослідження проводили за фаринографом та альвеографом. The effect of casein as a source of complete protein on the elastic-springy properties of dough for bakery products with fructose for diabetic nutrition was studied. The studies were performed using farinograph and alveograph.
  • Ескіз
    Документ
    Порівняльний аналіз інфрачервоних спектрів відбивання тіста для хлібобулочних виробів
    (2018) Шевченко, Анастасія Олександрівна; Дробот, Віра Іванівна; Літвинчук (Воронцова), Світлана Іванівна
    Вивчали особливості інфрачервоних спектрів відбивання зразків тіста з казеїном для хлібобулочних виробів. Аналіз проводили в ближній інфрачервоній області спектру в інтервалі довжин хвиль 1330–2370 нм з кроком в 10 нм. The peculiarities of infrared spectra of reflection of dough samples with casein for bakery products were studied. The analysis was performed in the near-infrared region of the spectrum in the wavelength range 1330–2370 nm with a step of 10 nm.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу молочно-білкового концентрату казеїну в технології діабетичних виробів
    (2017) Дробот, Віра Іванівна; Шевченко, Анастасія Олександрівна; Марченко, Ольга Сергіївна
    Вивчали вплив молочно—білкового концентрату казеїну на процес виготовлення булочного виробу з фруктозою для хворих на цукровий діабет. Досліджено вплив добавки на мікробіологічні процеси за показником газоутворювальної здатності тіста, на структурно—механічні властивості за кількістю та якістю клейковини, показниками газоутримувальної та формоутримувальної здатності та на біохімічні процеси в тісті за динамікою накопичення та збродження цукрів, а також на якість готових виробів. The influence of milk-protein concentrate - casein on the process of making bakery product with fructose for patients with diabetes was studied. The effect of the additive on microbiological processes in terms of gas-forming ability of dough, on structural and mechanical properties in terms of quantity and quality of gluten, indicators of gas-holding and form-holding capacity and on biochemical processes in dough by dynamics of sugar accumulation and fermentation were studied, as well as influence on quality of finished products.