Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 63
  • Ескіз
    Документ
    Використання порошку керобу у виробництві борошняних кондитерських виробів
    (2021) Божко, Анастасія Юріївна; Усатюк, Світлана Іванівна
    У тезах розглянуто використання порошку керобу у технологіях кондитерських виробів.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження хімічного складу порошку керобу різних сортів
    (2023) Божко, Анастасія Юріївна; Усатюк, Світлана Іванівна
    У тезах проаналізовано хімічний склад порошку керобу, що використовується у кондитерських виробах.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу процесу сушіння кокосової копри на зміни її хімічного складу
    (2023) Самойлік, Олександр Ігорович; Рубанка, Катерина Володимирівна
    В роботі представлені результати досліджень зміни хімічного складу кокосових чіпсів в процесі їх технологічної переробки. Визначено, що процес сушіння призводить до зниження не лише масової частки вологи, а й вітамін С – майже на 30 %. Кількість вуглеводів зростає на 50 %, жиру – на 30 %, а білків на 60 %. Наведено припущення що до харчової цінності готової продукції.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження хімічного складу листя лавра благородного різного географічного походження
    (2023) Іванишина, Катерина Миколаївна; Корнілова, Аліна Сергіївна; Рубанка, Катерина Володимирівна
    В роботі досліджено хімічний склад листя лавра благородного. Доведено, що країна походження сировини впливає на хімічний склад листя лавру благородного. Окремі сполуки, такі як білки жири та вуглеводи знаходяться приблизно на однаковому рівні, а кількість ефірної олії відрізняється суттєво. Досліджувані зразки можна використовувати як сировину для отримання лаврової ефірної олії.
  • Ескіз
    Документ
    Застосування продуктів переробки гороху в харчовій промисловості
    (2024) Рубанка, Катерина Володимирівна; Пічевський, Сергій Віталійович
    В роботі описано хімічний склад гороху та продуктів його переробки, а саме: крохмаль, білкові ізоляти та концентрати. Доведено, що перераховані продукти є цінною сировиною як за своїми властивостями надавати певних реологічних властивостей харчовим продуктам, так і за своїм хімічним складом. Тому дослідження та вивчення впливу продуктів переробки гороху на харчові продукти є важливим та необхідним, щоб розширити асортимент їх застосування.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи використання закваски з вівсяного толокна у технології крафтових хлібних виробів
    (2024) Різник, Анастасія Олександрівна; Сильчук, Тетяна Анатоліївна
    Створення крафтової продукції є перспективною галуззю мікро-підприємництва, проте, враховуючи умови сьогодення, залишається низка проблем щодо ефективної діяльності вітчизняних виробників. Тому аналіз сутності проблем ринку хлібопечення та удосконалення теоретичних аспектів розвитку діяльності у сфері крафтового виробництва є актуаль-ним завданням
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи використання амарантового борошна в закладах ресторанного господарства
    (2024) Дочинець, Інга Вікторівна; Сильчук, Тетяна Анатоліївна; Кирпіченкова, Оксана Миколаївна
    Обґрунтовано виготовлення хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів з борошна амаранту, враховуючи його хімічний склад та вміст поживних речовин та охарактеризовано напрям збільшення асортименту продуктів підвищеної харчової та біологічної цінності в закладах ресторанного господарства
  • Ескіз
    Документ
    Контроль якості м’ясної сировини при виробництві ковбасних виробів
    (2023) Полоз, Денис Сергійович; Чернюшок, Ольга Анатоліївна
    Контроль якості м'ясної сировини має значний вплив на якість кінцевого продукту. Дослідження показників дозволяє вчасно виявляти відхилення від стандартів якості та здійснювати заходи їх усунення. Correct quality control of meat raw materials has a significant impact on the quality of the final product. The study of indicators allows timely detection of deviations from quality standards and implementation of measures to eliminate the.
  • Ескіз
    Документ
    Ожина – цінна сировина для харчової промисловості
    (2023) Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна; Бендерська (Дущак), Ольга Вячеславівна
    Ягіди ожини мають унікальний хімічний склад, вони містять значну кількість поліфенолів, представлених хлорогеновою кислотою, катехінами, лейкоантоціанідами та антоціанами. З флавоноїдів переважають антоціани. Тому ягоди чудово підходять для використання у харчовій промисловості при виробництві консервованих продуктів та для виробництва наповнювачів для молочної та кондитерської промисловості. Blackberry berries have a unique chemical composition, they contain a significant amount of polyphenols represented by chlorogenic acid, catechins, leucoanthocyanids and anthocyanins. Anthocyanins predominate among flavonoids. Therefore, the berries are excellent for use in the food industry in the production of canned products and for the production of fillers for the dairy and confectionery industries.
  • Ескіз
    Документ
    Хімічний склад «ідеального» харчового продукту для дітей шкільного віку
    (2022) Дорохович, Антонелла Миколаївна; Дорохович, Вікторія Віталіївна
    Запропонована модель хімічного складу ідеального харчового продукту для дітей шкільного віку. Розраховано вміст білків, жирів, вуглеводів та їх складових на 100 г ідеального харчового продукту для дітей шкільного віку The proposed model of the chemical composition of an ideal food product for school-aged children. The content of proteins, fats, carbohydrates and their components per 100 g of an ideal food product for school-aged children is calculated